Jakie telefony dla aktywnych?

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W XXI wieku telefon to stały dodatek do każdego wyjścia. Nawet jeśli uprawiasz sport, z pewnością zastanawiasz się, jaki telefon powinieneś mieć ze sobą. To naturalne, że w tych czasach myślisz w kategoriach komunikacji i ułatwiania sobie życia, a technologia z pewnością ma odpowiedź na Twoje potrzeby!

Sporty ekstremalne

Jeśli skaczesz na bungee lub ze spadochronem, uprawiasz rafting, wspinaczkę wysokogórską albo nurkujesz, pewnie nie jesteś do końca przekonany do zabierania ze sobą drogich i delikatnych sprzętów elektronicznych. Tam, gdzie od każdego Twojego ruchu zależy powodzenie przedsięwzięcia, bardziej ufasz swojemu ciału niż technologii.

W takich warunkach z pewnością sprawdzą się dla Ciebie klasyczne telefony dostępne na przykład tutaj: https://diliho.pl/45-telefony-klasyczne. Innym pomysłem będzie wyposażenie się w sprzęty dedykowane sportom ekstremalnym, które z pewnością okażą się droższe, ale będą miały więcej funkcji i mogą lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Należą do nich smartwatche i specjalne, dodatkowo wzmocnione smartfony, którym nic nie stanie się przy upadku z wysokości, zanurzeniu pod wodę czy też nagłych zmianach temperatur.

Sporty, podczas których ryzykujesz upadkiem

Istnieją sporty, takie jak bieganie po górach, kolarstwo czy jeżdżenie na desce, które – chociaż z pewnością nie zalicza się ich do najbardziej ekstremalnych – stwarzają sytuacje do potencjalnego upadku i kontuzji. Zazwyczaj jednak, jeśli ćwiczysz wyczynowo, zależy Ci na dokumentacji swoich osiągnięć, a także chcesz mieć kontakt ze światem w przypadku jakiegoś niepożądanego zdarzenia. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie z pewnością są odporne telefony na uderzenia, które nie zostaną uszkodzone, kiedy się przewrócisz lub w coś nimi przez przypadek uderzysz. To również świetne rozwiązanie dla osób, które pracują fizycznie na przykład na placu budowy albo na wysokościach.

Dla aktywnych bez ryzyka

Może nie odnajdujesz się w powyższych sytuacjach, ponieważ uprawiasz sport bezpiecznie i w kontrolowanym środowisku. Mimo wszystko, pewnie zależy Ci na monitorowaniu swoich osiągnięć albo słuchaniu muzyki czy oglądaniu serialu podczas sesji na bieżni.

Wiele smartfonów odpowiadających Twoim potrzebom możesz znaleźć na diliho.pl. Świetnym pomysłem będzie również zaopatrzenie się w słuchawki bezprzewodowe, które ułatwią Ci korzystanie z rozrywki podczas wykonywania serii ćwiczeń, a także smartwatcha, który umożliwi Ci pomiar niektórych parametrów (takich jak ciśnienie tętnicze krwi) podczas uprawiania sportu.

Zdj. główne: Jozsef Hocza/unsplash.com

cruelline

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni pakiet hostingu dla twojej firmy?
/
Jak wybrać odpowiedni pakiet hostingu dla twojej firmy?
Wybierając hosting dla firmy, ważne jest uwzględnienie kilku istotnych czynników. Dowiedz się, jakie kryteria są najważniejsze i jakie pytania zadać dostawcy usług.
Zrozumienie i wykorzystanie chmury obliczeniowej w codziennej pracy
/
Zrozumienie i wykorzystanie chmury obliczeniowej w codziennej pracy
Poznaj praktyczne zastosowania chmury obliczeniowej w codziennej pracy. Dowiedz się, jak wpływa na wydajność i jak można ją efektywnie wykorzystać.
Nowoczesne skanery 3D współpracujące z robotami
/
Nowoczesne skanery 3D współpracujące z robotami
Przemysł 4.0 wymaga poszukiwania coraz to bardziej optymalnych i zaawansowanych rozwiązań. Skanery 3D to kolejny krok do usprawnienia produkcji i […]